Voorste Heusden 30 Heusden
Specificaties:
Te koop: € 645.000 k.k.
- Woonoppervlakte: 153 m2
- Perceeloppervlakte: 821 m2
- Inhoud: 575 m3
- Bouwjaar: 1990
‹ Terug naar het volledige aanbod
Te koop: € 645.000 k.k.
- Woonoppervlakte: 153 m2
- Perceeloppervlakte: 821 m2
- Inhoud: 575 m3
- Bouwjaar: 1990
Omschrijving:
Vrijstaande woning met grote garage en diepe achtertuin.
Deze woning is met veel liefde en vakmanschap gebouwd. De woning en de garage zijn degelijk gebouwd en uitstekend onderhouden. De garage/hobbyruimte heeft de ruime afmeting van circa 11,40 x 4,40 meter en heeft extra bergruimte in de punt. De tuin is mooi aangelegd en circa 28 meter diep.
Bijzonderheden
– Gebouwd in 1990 onder gebruikmaking van eersteklas materialen.
– Deze woning is volledig geïsoleerd en heeft energielabel B.
– Alle ramen zijn voorzien van dubbele beglazing met uitzondering van de ruiten in de voordeur.
– De volledige begane grond is voorzien van vloerverwarming.
– Doorzonwoonkamer met fijne lichtinval door grote ramen in voor- en achtergevel.
– Overkapping aan de tuinzijde.
– Leefkeuken met hoekinrichting en voldoende ruimte voor een eettafel.
– Ruime bijkeuken met de aansluitingen voor wasmachine en droger.
– 4 slaapkamers op de eerste verdieping en een nette badkamer.
– Vaste trap naar de tweede verdieping waar zich een grote bergzolder bevindt.
– Diepe tuin met tuinberging, prieel en hobbykas. De tuin is mooi aangelegd. U heeft geen inkijk vanuit de achtergelegen percelen.
– Grote, in spouw gebouwde garage/werkruimte met puntdak. Ook deze garage is volledig geïsoleerd en voorzien van krachtstroom.
– De woning is voorzien van 8 zonnepanelen die in oktober 2023 werden geplaatst. De panelen hebben een capaciteit van 380 Wattpiek per paneel.
INDELING
Een dubbele voordeur geeft toegang tot een ruime hal met tegelvloer en wanden in schoonmetselwerk. In de zijgevel is een raam aanwezig waardoor de hal prettig licht is. In de hal bevinden zich een garderobehoek en de eikenhouten trapopgang naar de eerste verdieping. Paneeldeuren geven toegang tot de meterkast en tot de keuken.
Meterkast
Meterkast met 10 groepen, 2 aardlekschakelaars en een krachtstroomaansluiting. Hier bevinden zich ook de gas- en watermeter en de aansluiting voor glasvezel.
Keuken
Deze keuken heeft een groot hoekraam en daardoor een hele fijne lichtinval. Er is voldoende ruimte voor een eettafel.
De keukeninrichting is in een hoekopstelling geplaatst en heeft een kunststof aanrechtblad en een betegelde achterwand. Er zijn diverse lades en kasten. Een koelkast, een magnetron/oven, een vaatwasser en een 4-pits gaskookplaat met daarboven een afzuigkap, zijn ingebouwd. Het aanrechtblad is voorzien van een 1 ½ maats-spoelbak.
De tegelvloer met vloerverwarming die u aantrof in de hal en woonkamer is ook aanwezig in de keuken. De wanden zijn voorzien van structuurverf.
Extra bergruimte vindt u in de kast die zich onder de trap bevindt.
Vanuit de keuken heeft u toegang tot een portaal en tot de woonkamer.
Woonkamer
De woonkamer heeft een oppervlak van circa 40 m2. Aan de straatzijde bevindt zich een groot hoekraam dat niet alleen zorgt voor een fijne lichtinval, maar ook zicht biedt op de levendige woonstraat met brede groenstroken en hoge bomen.
Aan de tuinzijde bevindt zich een schuifpui die toegang geeft tot een overdekt terras en de diepe achtertuin.
In de woonkamer ligt een lichte tegelvloer waaronder vloerverwarming aanwezig is. De wanden zijn deels voorzien van granol en deels uitgevoerd in schoonmetselwerk. Tussen de wanden en het plafond zijn sierlijsten aanwezig die voor de ramen zijn doorgezet als gordijnkoven. In het plafond zijn spotjes aanwezig.
De woonkamer is licht en ruim. Een zithoek en een eethoek kunnen eenvoudig geplaatst worden.
Portaal
Hier bevinden zich de deuren naar het toilet, de bijkeuken en naar buiten. Er ligt een tegelvloer en de wanden zijn gestuukt en voorzien van structuurverf.
Toilet
De toiletruimte is voorzien van een toilet en een fonteintje. Wanden en vloer zijn betegeld met lichte tegels. Het sanitair is uitgevoerd in wit en er is een raampje aanwezig.
Bijkeuken
In deze bijkeuken vindt u de aansluitingen voor wasmachine en droger en hier hangt de gasgestookte Nefit cv-ketel uit 2018. Boven de wasmachine en droger is een werkblad met spoelbak aanwezig. Er zijn diverse kastjes voor was- en poetsmiddelen.
Deze bijkeuken heeft een betegelde vloer waarin een schrobputje aanwezig is. De wanden zijn gedeeltelijk betegeld en er zijn ramen in de voor- en zijgevel.
1e verdieping
De eikenhouten trapopgang in de hal geeft toegang tot een ruime overloop op de eerste verdieping. Hier ligt vloerbedekking, de wanden zijn deels uitgevoerd in schoonmetselwerk en deels voorzien van granol. Er is een raam aanwezig. Vanuit de overloop heeft u toegang tot de badkamer en vier slaapkamers. Op de overloop bevindt zich een vaste kast.
Badkamer
Deze goed onderhouden badkamer is betegeld met lichte wand- en vloertegels.
Er zijn een ligbad, een douche, een toilet en een vaste wastafel met planchet en spiegel aanwezig. De wastafel is in een modern badmeubel geplaatst en naast het badmeubel bevindt zich een extra kast. Er zijn twee ramen aanwezig en er is extra bergruimte onder de schuine gedeelte van het dak.
Slaapkamers
Slaapkamer 1 ligt aan de straatzijde van de woning en heeft een afmeting van circa 3.85 x 4.22 meter. Er zijn 2 ramen met rolluiken aanwezig. In deze slaapkamer ligt vloerbedekking en de wanden zijn gestuukt en geschilderd. Een van de wanden is deels betegeld. Hier bevinden zich de aansluitingen voor een wastafel. De trapopgang naar de tweede verdieping bevindt zich achter een deur die zich op deze slaapkamer bevindt.
Slaapkamer 2 en 3
Deze slaapkamers bevinden zich aan de tuinzijde van de woning en zijn respectievelijk circa 3.40 x 3.15 meter en 3.10 x 3.17 meter groot. De wanden zijn geschilderd en er ligt vloerbedekking. Een van de slaapkamers heeft een raam in de zijgevel, de andere kamer heeft een dakkapel. Voor deze ramen zijn rolluiken aanwezig.
Slaapkamer 4
De 4e slaapkamer heeft een afmeting van 4.05 x 3.90 meter. Deze kamer heeft een dakkapel in de achtergevel en een extra raam in de zijgevel. Deze slaapkamer heeft dezelfde afwerking als de overige slaapkamers: er ligt vloerbedekking en de wanden zijn geschilderd. Ook hier zijn rolluiken aangebracht.
2e verdieping
De trap naar de tweede verdieping geeft toegang tot een grote zolder. De verdiepingsvloer is van hout en er ligt vloerbedekking. U ziet er de stalen spantenconstructie en de houten gordingen en u kijkt er tegen de nette isolatieplaten aan. Er is een raampje aanwezig in de een van de zijgevels. In de woning blijft een dakraam achter wat u dan eventueel zelf nog in het dak kunt laten plaatsen.
Garage/hobbyruimte
Deze volledig geïsoleerde vrijstaande garage is in spouw gebouwd, middels pannen gedekt en voorzien van een betonvloer. Er zijn diverse ramen aanwezig waarin isolatieglas geplaatst is. Er is een bergruimte afgescheiden en u heeft extra opbergmogelijkheden onder de punt van het dak.
Aan de straatzijde zijn dubbele houten deuren aanwezig. Naast deze deuren bevindt zich een kast waar eventueel een toilet gemaakt kan worden. Hier bevindt zich ook de 2e meterkast. De garage is voorzien van krachtsstroom en er zijn veel stopcontacten.
Tuinberging en hobbykast
Achter de garage bevindt zich een houten tuinberging en hier staat een groentekas.
TUIN
Voortuin
De voortuin wordt van de weg afgescheiden door middel van een groene haag. Er ligt een grasmat en er zijn plantenborders aanwezig.
De inrit naar de garage en het pad naar de voordeur zijn beklinkerd. Op de inrit kunnen meerder auto’s plaatst worden.
Achtertuin
Direct grenzend aan de woning is een gedeeltelijk overdekt terras aanwezig. Dit terras is voorzien van een betegeling en er hangt een zonneluifel.
De tuin is mooi aangelegd. Er is een grote grasmat waarnaast bloemen- en plantenperken liggen. Er staan enkele bomen en er is een vijver aanwezig. Achter in de tuin staat een houten prieel.
De tuin is van de buurpercelen afgescheiden door hagen.
De ruimte die zich tussen de garage en de woning bevindt, kan worden afgesloten door een houten poort.
Het is een heerlijke tuin waarin u de vogels hoort en de eekhoorntjes ziet.
LOCATIE
Deze woning is gelegen in Asten-Heusden: een levendig kerkdorp gelegen op circa 3 kilometer afstand van Asten. Centraal in Heusden treft u het dorpsplein met een restaurant en een hotel. Hier vindt u ook de plaatselijke supermarkt waar u terecht kunt voor uw dagelijkse boodschappen. Er is een multifunctionele accommodatie met o.a. een basisschool, een kinderopvang en een peuterspeelzaal. De school voor het voortgezet onderwijs vindt u in Asten.
Heusden is vooral bekend om haar mooi en gevarieerd natuurgebied met afwisselende landschappen van agrarische vergezichten, veenmoerassen, vennen, bossen en zandruggen. Een prachtige omgeving voor fietsers, wandelaars en paardenliefhebbers. Nationaal Park de Groote Peel ligt deels op Heusdens grondgebied.
Golfers kunnen hun hart ophalen op “’t Woold” een mooi gelegen 9 en 18-holes golfbaan.
Heusden kent een rijk verenigingsleven en vooral in de zomer worden er veel activiteiten georganiseerd. Op 3 kilometer afstand ligt Asten waar u een uitgebreid winkelaanbod vindt.
Vanuit Heusden bent u in circa 10 minuten op de Snelweg A67 (Eindhoven-Venlo) en de N266 (Helmond-Weert).